Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat
Θερμοστάτης ψηφιακή δωμάτιο
348 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat Model:ST2403RF -- Product Description: Thermostat, also known as temperature control switch, temperature protector... Δείτε περισσότερων
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Προσαρμόσιμες ρυθμίσεις Προσαρμοσμένη άνεση Ηλεκτρονικό δωμάτιο Απλοί θερμοστάτες Φυσικές διαστάσεις 3,78 "Δ x 3,93" H x 0,98 "D
μη προγραμματίσημη θερμοστάτης
Μη προγραμματιζόμενος θερμοστάτης θερμοκηπίου ακρίβεια ±1C για εμπορικά και οικιακά 00:49
Μη προγραμματιζόμενος θερμοστάτης θερμοκηπίου ακρίβεια ±1C για εμπορικά και οικιακά
Θερμοστάτης ψηφιακή δωμάτιο
Θερμοστάτης θέρμανσης δωματίου με μπαταρία εξοικονόμησης ενέργειας για έξυπνο έλεγχο ενέργειας 01:11
Θερμοστάτης θέρμανσης δωματίου με μπαταρία εξοικονόμησης ενέργειας για έξυπνο έλεγχο ενέργειας
Θερμοστάτης HVAC με οθόνη αφής / Ψηφιακός θερμοστάτης αντλίας θερμότητας με μπαταρία 2*ΑΑΑ 00:29
Θερμοστάτης HVAC με οθόνη αφής / Ψηφιακός θερμοστάτης αντλίας θερμότητας με μπαταρία 2*ΑΑΑ
Θερμοστάτης HVAC
Ψηφιακή οθόνη LCD 7 ημερών Προγραμματιζόμενο σύστημα θέρμανσης και ψύξης με θερμοστάτη 00:39
Ψηφιακή οθόνη LCD 7 ημερών Προγραμματιζόμενο σύστημα θέρμανσης και ψύξης με θερμοστάτη
προγραμματίσημη θερμοστάτης 7 ημερών
Συνδεμένη με καλώδιο θερμοστάτης δωματίων
Ασύρματη θερμοστάτης δωματίων
24VAC Δωμάτιο OEM έξυπνος θερμοστάτης ψηφιακό ξενοδοχείο για κεντρική θέρμανση 00:46
24VAC Δωμάτιο OEM έξυπνος θερμοστάτης ψηφιακό ξενοδοχείο για κεντρική θέρμανση
μη προγραμματίσημη θερμοστάτης
Ενιαίοι συσκευή αποστολής σημάτων/δέκτης θερμοστατών ST3RF σκηνικών δωματίων μη προγραμματίσημοι
Ασύρματη θερμοστάτης δωματίων
Riseem 230V Εβδομαδιαίο προγραμματιζόμενο ABS με σύρμα ψηφιακό θερμοστάτη λέβητα για σύστημα HVAC 00:46
Riseem 230V Εβδομαδιαίο προγραμματιζόμενο ABS με σύρμα ψηφιακό θερμοστάτη λέβητα για σύστημα HVAC
Συνδεμένη με καλώδιο μη προγραμματίσημη θερμοστάτης λεβήτων αερίου με τον αισθητήρα 230V NTC 00:46
Συνδεμένη με καλώδιο μη προγραμματίσημη θερμοστάτης λεβήτων αερίου με τον αισθητήρα 230V NTC
Riseem Πολλαπλό Στάδιο 24V Προγραμματιζόμενο Κλιματιστικό Θερμοστάτη για το σπίτι 2 Θέρμανση 2 Ψύχος 00:46
Riseem Πολλαπλό Στάδιο 24V Προγραμματιζόμενο Κλιματιστικό Θερμοστάτη για το σπίτι 2 Θέρμανση 2 Ψύχος